S čím Vám můžu pomoc?       

Lidmi se zabývám zhruba 15 let a osm z toho pomáhám lidem rozkrývat jejich příběhy.

Tak, aby  lépe porozuměli tomu, co a proč se v nich v určitých situacích odehrává, kde se to v nich bere a co se  s tím dá dělat.

Pomáhám lidem posunout se od věčného porovnávání a vzájemného hodnocení k větší sebejistotě.  Lépe porozumět lidské odlišnosti a naučit se s ní jednat bez zbytečných emočních kolotočů, svých či svého okolí:)

 

 

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Pomáhám lidem posunout se od věčného porovnávání a vzájemného hodnocení k větší sebejistotě.  Pomáhám porozumět lidské odlišnosti a naučit se s ní jednat bez zbytečných emočních kolotočů, ať už svých či svého okolí:)

Teorií a přístupů jsou mraky. Mně se ale osvědčilo jediné a sice, že abych dokázala věcmi v sobě pohnout, tak nejdříve potřebuji porozumět tomu, co a proč se ve mně děje. Kde se ve mně tyhle emoční stavy berou, jaké pozadí mají moje strachy, masky, tlaky a limity.

Vidím to i u svých klientů, aby mohli rozlousknout určitý nekomfort v sobě nebo ve vztazích s druhými, v práci, v seberealizačním naplnění, v rodině, s dětmi, v komunikaci...., tak potřebují nejdříve porozumět tomu, co a proč se děje u nich „pod pokličkou“.

 • Proč online svět?

Z oka do oka se mohu věnovat jen určitému počtu lidí a já bych si přála, aby tyhle informace měl k dispozici co největší počet mých sousedů. Sama na sobě vnímám, jak úlevné je odhodit tyhle batožiny a já vím, že se jich může zbavit každý.

A já jsem strašně ráda, ve společnosti lidí, kterým se ty mantinely mění a mohou tak zase v sobě zažívat víc radosti, volnosti a porozumění, a proto jsem začala svoje zkušenosti předávat i formou online tvorby. K dispozici je Vám eBook Pro vnitřní změnu se není třeba znovu narodit  a během května také eBook Otisk výchovy v nás

 • Kdo Vás bude provázet?

Jsem holka (alespoň já se tak oslovuju:)), která se narodila s určitým intuitivním vnímání lidí, silně vyvinutými pozorovacími schopnostmi a "pitvacím" způsobem uvažování.

Tohle všechno se mi skvěle hodilo, když jsem po svých držkopádech a životních kotrmelcích sama dojela do garáže a následně zmateně hledala odpověď na to, kdo že to ta Markéta vlastně je. Co je skutečně ona a co si do sebe skrze své obry nevědomě otiskla a pěkně jí to masakruje.

Sice jsem vystudovala na VŠ ve vedlejší specializaci psychologii a sociologii, ale klíče k souvislostem jsem tím moc nezískala. Za ty vděčím až všem těm lidem, kteří mi uštědřili pohled do zrcadla a své pitvací a hloubavé povaze, která mě vedla k hledání odpovědí. Koho zajímá  můj příběh detailněji, může si ho přečíst tady. Můj duševní striptýz, start mé vnitřní proměny a možnou změnovou mapu pro Vás si můžete také zdarma stáhnout ve formě eBooku tady.

Intuitivně vnímám nastavení klienta a jeho emoční prožívání. Pomocí otázek a souboru technik pomáhám klientovi se lépe orientovat v jeho tématech a hlouběji porozumět sobě i svému okolí.

Všechno, co jsem si odžila, na co jsem přišla, vyzkoušela na sobě i při své osmileté práci s klienty, je Vám teď k dispozici.

 • A komu tím prospějete?:))

Jednoznačně Vám i Vašemu okolí! Proč? Protože lépe porozumíte:

 • pozadí Vašich negativních emocí jako jsou nejistota, strach, nízká sebedůvěra, vztek...a naučíte se je měnit
 • co utvářelo Vaše podvědomé reakce a jak se projevují v dospělosti ve Vašem jednání, komunikaci, vztazích a nahlížení na sebe i druhé. V čem Vás limitují a jak to můžete změnit.
 • povahové odlišnosti ve svém okolí a naučíte se s ní jednat bez zbytečných nedorozumění a vzájemného hodnocení a vytáčení
 • hlubším souvislostem utváření lidské osobnosti....co a jak nás formuje a jak daný způsob výchovy ovlivňuje povahu, se kterou se narodíme

Vše rozebíráme srozumitelnou lidskou řečí přizpůsobenou jazyku a nastavení konkrétního člověka....žádné abstraktní vědecké či ezo termíny. 

 • Kde se potkáme?
 • v mém koutku u terapeutického okna na Praze-západ v Dobřichovicích🙂
 • nebo využijeme klidu a léčivých účinků přírody a projdeme se kolem Berounky nebo blízkých brdských luk a lesů
 • nebo si případně domluvíme setkání ne neutrální půdě
To mě zajímá, chci se dozvědět víc:)