INDIVIDUÁLNÍ KONZUTLACE

Lidmi se zabývám zhruba 15 let a osm z toho pomáhám lidem rozkrývat jejich příběhy, pocity, potřeby, stíny, podvědomé vzorce, nastavení a vlohy. 

Cílem mého snažení je, aby klient:

 • hlouběji porozuměl sobě i druhým
 • dokázal se sám zorientovat v životních situacích
 • vypěstoval si důvěru v sebe a své pocity
 • dařilo se mu udržet odvahu podle nich jednat
 • uměl si v životě vytvářet radost a lehkost

S jakými tématy se na mě můžete obrátit?

 • Když se Vám v životě opakují věci, kterým potřebujete přijít na kloub a zažívat jinou zkušenost. 
 • Když se Vám nedaří udržet zdravé vztahy v rodině, zaměstnání či běžném životě a potřebovali byste lépe rozumět některým lidem.
 • Když se Vám nedaří s druhými komunikovat bez zbytečných veletočů.
 • Když procházíte těžkou životní situací či změnou a potřebujete se v ní lépe zorientovat.
 • Když ve svém životě potřebujete najít větší harmonii, sebedůvěru, jistotu a nevíte, za který konec to vzít.
 • Když přemýšlíte o změně v profesním zaměření, ale nejste si úplně jisti zvoleným směrem.
 • Když potřebujete pomoc s atmosférou, komunikací, vedením lidí nebo náborem ve Vaší firmě.
 
 

Z čeho ve své práci vycházím?  

 • na VŠ mám vystudovanou vedlejší specializaci psychologii a sociologii v řízení a řadu tréninků a kurzů v oblasti psychologie, psychoterapie, koučinku, osobního rozvoje, ALE…
 • mým největším nástrojem je moje schopnost intuitivního vnímání člověka, které mi bylo tak nějak dáno do vínku. Díky němu dokážu nacítit nastavení druhého, jeho bolístky, rozpoložení a potřeby. Hezkou větu k tomu má moje maminka. „Ani nevíš, jak já často trnula, když jsi byla malá. Ty jsi byla nahlas schopná pokládat tak otevřené otázky a komentovat lidské projevy, že jsem se vždycky bála, koho potkáme:)“
 • v klientské praxi se také hodně opírám o transakční analýzu, dynamickou psychoterapii a NLP.
 • můj život byl velmi bohatý na celou řadu držkopádů, pochopení a procitnutí, a proto klientům tak nějak lépe rozumím. Hodně klientských témat mám prostě sama odžito. Ostatně koho zajímá můj příběh, může si ho ve stručnější podobě přečíst tadynebo v té detailnější je pak zdarma ke stažení tady
 • intuitivnímu napojení na klienta mě vede k volbě komunikačního jazyka dle jeho nastavení, což mu pomáhá k snadnějšímu porozumění.Není třeba se proto obávat tápání v abstraktních vědeckých či ezo termínech, vše probíráme lidskou a srozumitelnou řečí.

Kde se potkáme?

 • Osobně: individuální konzultace probíhá Praze-západ v Dobřichovicích, 30 min vlakové jízdy ze Smíchova.
 • Ve videohovoru: osobní setkání může být nahrazeno videohovorem po Skypu, Zoomu nebo jiných aplikacích. 
 • V telefonickém rozhovoru: cena telefonátu je v mé režii. 

Co o mně říkají klienti?

Absolvovala jsem životě různá terapeutická sezení a Markétin přístup je skvělý v tom, že dokáže věci přesně pojmenovat, vysvětlit mechanismy vztahů a důsledky mého jednání, které vychází z již probraných starých věcí. Její doporučení lze okamžitě aplikovat, protože jsou jasná a srozumitelná. Markéta prostě hovoří lidským jazykem vycházejícím z jejího srdce. Na Markétine přístupu mi vyhovuje její široký záběr od klasické psychologie k alternativním cestám. V daný moment tak doporučí i podporu mimo rámec klasické terapie jako například Bachovy esence, které mi v mé nové cestě hodně pomáhají. 
Kristýna
Markéta je jedním z nejzásadnějších lidí, kteří se vyskytli v mém životě. Mé vnímání sebe, okolí a lidských vztahů nebylo nikdy zdravé a já sama jsem to odjakživa cítila. A tak jsem se snažila na sobě pracovat. Začala jsem návštěvami psychologů, terapetů a pokračovala návštěvami čarodějnic a čarodějů. Čarodejnice v dobrém slova smyslu 🙂 Často jejich metody pro mě byly neuchopitelné. A pak mi zkřížila cestu Markéta. “Čarodějnice” s lidskou tváří a hlavně s lidským, pochopitelným vyjadřováním. Čarodejnice proto, že ona vnímá člověka tak nějak skrz, aniž by jí on sám cokoliv řekl. Pojmenovává věci a okolnosti tak, že jim rozumíte. Mnohdy není jednoduché vidět a přiznat si vlastní slabosti, ale Markéta je jedinečným průvodcem, který mi pomohl rozkrýt a porozumět jejich pozadí. Od doby, co Markétu znám, si vážím sebe sama mnohem víc, než dřív. Mé vztahy jsou jasnější a méně komplikované. Dokážu lidem říkat i nepříjemné věci, pokud je to nutné, aniž bych u toho trpěla pocitem, že mě zatratí celý svět. Prostě… lépe se mi žije a mým nejbližším se lépe žije se mnou.
Kateřina
Kristýna S Markétou se znám více jak 10 let a její konzultace mi byly vždy nedocenitelným pomocníkem jak v profesním, tak i osobním životě. Markéta vám nedá všechny ingredience receptu na šťastný a skvělý život, ale bude vám koučem, mentorem a psychologem v jedné osobě a ten recept si poskládáte společným úsilím. Hlavně mluví naprosto srozumitelmým jazykem. Díky jejím věcným komentářům a dobře mířenými otázkám jsem dokázal zanalyzovat to nejpalčivější. Popsat stav duše i mysli, otevřít se a posunout se dál. Jinak bych byl zacyklený napořád. Markéta nikdy nebude stát nad vámi, ale vedle vás!:)
Lukáš

Chci si s Markétou domluvit termín individuální konzultace

Co k tomu potřebuji?
Chtít v sobě objevovat Váš přirozený koktejl osobnostních rysů. Překonat obavu z prvního setkání, kdy budete o svém soukromí mluvit s cizím člověkem.
Pokud z toho máte obavu,  Doporučuji si přečíst můj příběh. Uvidíte, že jsem člověk z masa a kostí, který velmi dobře zná cesty vzhůru i ty do sklepení. 
Kolik času a peněz mě to bude stát?
 • Sezení trvá 60 min 
 • Cena sezení je 1500,– Kč
Jak se můžu objednat?
Kontaktujte mě na tel: 774 333 779 nebo mailem: marketa@marketatiptova.cz a domluvíme si termín. 
Těším se na setkání. 
Markéta