Chcete cítit více sebedůvěry a snadněji měnit Vaše postoje, které Vás v životě zatěžují a omezují? Měla jsem to stejně, už nemám. Řeknu Vám, jak jsem to udělala. Najdete to v eBooku: 

PRO VNITŘNÍ ZMĚNU SE NENÍ TŘEBA ZNOVU NARODIT

Ve svém duševním striptýzu jsem rozkryla souvislosti  toho, kde a jak se v nás berou nízká sebedůvěra, nejistota a vnitřní tlaky…a jak se jich dá zbavit. Z vlastní a klientské praxe jsem pochopila, že aby člověk s něčím v sobě dokázal pohnout, potřebuje nejdříve porozumět tomu:

  • Kde se v něm tyhle nejistoty, obavy a limity vzaly
  • Jak a v čem ho v dospělosti omezují
  • Jak se může těchto emočních bloků zbavit

Stačí vyplnit formulář, začíst se a uvidíte sebe i ostatní zase trochu jinak. Tyhle batožiny totiž může odhodit každý:)

O Váš e-mail budu pečovat jako o vlastní:) Z databáze se můžete kdykoliv odhlásit, stačí jeden Váš klik.

Jsem velmi potěšena, že se zajímáte o téma formování lidské osobnosti a chcete prozkoumat moje zkušenosti a poznatky.

Děkuji Vám!

Moc ráda se s Vámi podělím o vše, co jsem k tématu My lidi a formování lidské osobnosti na své cestě shromáždila a vyzkoušela sama na sobě, svém okolí nebo svých klientech. Čas od času Vám pošlu e-mail s novou zkušeností či inspirací, kterou zažiju, prověřím a vyzkouším nebo na ní natrefím u někoho k tomuto tématu podnětného.

O své klienty pečuji a o jejich osobní údaje se starám jako o vlastní:) Vaše osobní údaje (jméno a e-mail) budu já, Markéta Tiptová, zpracovávat a uchovávat dle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním a potřebným pro zaslání eBook Pro vnitřní změnu se není třeba znovu narodit, který jste si vybrali jako dárek. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat na kliknutím tlačítka Odhlásit odběr, který najdete na konci každého mého e-mailu.

 

Chci si s Markétou domluvit termín individuální konzultace

Co k tomu potřebuji?
Chtít v sobě objevovat Váš přirozený koktejl osobnostních rysů. Překonat obavu z prvního setkání, kdy budete o svém soukromí mluvit s cizím člověkem.
Pokud z toho máte obavu,  Doporučuji si přečíst můj příběh. Uvidíte, že jsem člověk z masa a kostí, který velmi dobře zná cesty vzhůru i ty do sklepení. 
Kolik času a peněz mě to bude stát?
  • Sezení trvá 60 min 
  • Cena sezení je 1500,– Kč
Jak se můžu objednat?
Kontaktujte mě na tel: 774 333 779 nebo mailem: marketa@marketatiptova.cz a domluvíme si termín. 
Těším se na setkání. 
Markéta