Co pro nás má 2023?

Víš, jak si říkala, že přijde nějaké velká společenská změna a bude nás to všechny tlačit do kouta a ukáže na hodnotový žebříček, vnitřní s*jdy, strachy, kvalitu vztahů? A budou se dít věci?

A víš, jak si říkala, že….?

Jo, asi jo, ale já si to už nepamatuju. No já Ti to jen připomínám, abys věděla, že se to zase stalo.

Už asi 8 let ke mně připlouvají obrazy či střípky o nadcházejících událostech. Vysvětluju si to tím, že čím více pouštím hlavu a používám spíš intuitivní vnímání a prohlubuje se mi stále to mimosmyslové, tak mě to pouští i do takových informačních vod.  

Nebylo to pro mě ani nijak zvlášť důležité, připomínali mi to ti, co jsem ji podobné střípky utrousila.

Nikdy jsem to nešířila jinam než při osobní rovině. Necítila jsem se k tomu ani povolaná.člověku vzadu stále ťuká vzpomínka na inkviziční hořící hranice pro nepopulární jedince. A přiznávám, že představa palečnic a žebříků mě úplně nelákala:)

Ale letos ten strach z kladívek a španělských bot mě nějak pustil a mám chuť přispět svojí troškou do mlýna.

Jak nás připravila "22"?

Nejdříve ale pár slov k letošnímu roku 2022, protože jeho vládnoucí moc byla značná. A vnímám to všude kolem.  

Někdo prožil nejbáječnější rok, někdo nejdramatičtější. Nic nového, planeta nekulhá, rovnováha zachována, řeklo by se. Přesto vnímám letošek jako velmi unikátní, a to pro jeho dynamiku a propojovací článek.

Kdybych měla zkusit vystihnout jeho motto, tak by to asi bylo : „No, svoboda, baby.“

Podporoval rychlost, intenzitu a hloubku vnitřních změn tak, jako ještě nikdy žádný. To, co jindy trvalo v sobě přenastavit roky a dlouhé měsíce, se letos dělo v řádu dnů a týdnů. Bylo možné se dostat do naprosto prehistorických vrstev. Řada lidí byla úplně nucena zbourat způsob fungování, přivést nebývalou pozornost do těla a vzkřísit svoje ukryté zdroje síly a přeměnit svoje dávná prehistorická přesvědčení.

Pro pragmaticky nastavené jedince to zní asi fantasmagoricky, rozumím Vám.:)  Pokud věříte, že tu na světe nejsme jen jednou, čtěte dál a já zkusím myšlenku popsat trošku praktičtějším jazykem.

Pokud člověk kdysi dávno skončil nepěknou smrtí, protože se třeba něčím lišil, používal netradiční nástroje nebo vyjevil nepopulární informace, mohl si říct: „Příště si dám pozor. Už to nikdy nebudu takhle používat.  Budu to dělat jinak a v omezené míře….“. A tak se to dělo, v dalším životě zase a zase, třeba s nějakou další obměnou ….

Jenže takový způsob fungování ovlivňoval to, jak se člověku dařilo či spíše nedařilo v určitých oblastech.

To, čeho se bojíme, ovlivňuje to, co z nás vyzařuje, a to se propisuje do situací a výsledků, které si tvoříme.

Letošek dal možnost ta prehistorická místa zacílit, prosvítit a spojit s tím, co už jsme o sobě zjistili jindy. A tohle vnímám a vidím u řady lidí z pomáhajících, psychologických či rozvojových oborů, sebe, blízkých, ale i u klientů. Hodně se přetřásalo pracovní působení. Někdo zběhnul, protože měl pocit, že se jeho dějství zastavilo.  

Nastala obrovská možnost  dělat stávající činnost jiným, svobodnějším způsobem.

 

A teď ten slíbený 2023

Nejsem astrolog, ani numerolog, ani Helenka Růžičková, ale cítím příchod dalších mocných kulis pro změnu. My lidi, se do pouštění a přeměn dobrovolně nepouštíme, co si budem. Potřebujeme k tomu často pomoct, tu přidržet, tu přitlačit….a ta trojka to s námi bude umět.

Další kulisy pro změnu. Abychom se toho chopili a naučili to zbourané a znovu zcela jinak vystavené používat a osahali si nové způsoby fungování, kterých jsme se léta báli.

  • Ten, kdo má pocit, že musí všechno pevně svírat a kontrolovat, bude vyzván k upuštění opratí a posílení důvěry v jiné veličiny, než je jeho fyzická moc.
  • Ten, kdo odevzdává hodně pozornosti na stranu víry, ale je slabý v krocích, bude přistrčen k akci.
  • Ten, kdo valí kuličku před sebou, a nechce se do ní podívat, tak na něj asi upadne a umaže se….

Řekla bych, že nadcházející čas bude přát menším možnostem útěků od sebe a více krokům směrem k převzetí zodpovědnosti za sebe. A tomu, co a jak pro sebe chceme.

Procházení růžovou alejí to asi nebude, ale ve výsledku to vidím jako velký dobrý, jak říká nebožka Jolanda.:)

Vaši pomocníci na míru

Před časem mi asi k tomu cvrnkla do nosu povinná výbava.

TAK JI SEM PRO VŠECHNY VKLÁDÁM A PŘEJI, AŤ MÁME:  

IMG_3624

 

Dostatek síly chtít a realizovat pro sebe maximum možného.

Dostatek víry, že je pro nás maximum možné a dostupné.

A dostatek lásky pro život a maximum možného v něm.

 

A pokud si do těch skořápek potřebujete dosadit něco jiného, tak to klidně udělejte. Jsou malé, ale šikovné:) Místa je tam dost a jsou Vaše!

A teď už jen přidám moji oblíbenou silvestrovskou radu od maminky Dr. Štěpánka Šafránka z Básníků: „Po půlnoci vykročte pravou!“

Řádně roztočený rok 2023, přátele!

Přeje a zdraví❤️Markéta

Pomocník hlubšímu porozumění lidské osobnosti a skener pro Vaše podvědomí. Pokud Vás tato témata zajímají, přidejte se do naší komunity My bez her a masek. Jste vítáni.

Chci si s Markétou domluvit termín individuální konzultace

Co k tomu potřebuji?
Chtít v sobě objevovat Váš přirozený koktejl osobnostních rysů. Překonat obavu z prvního setkání, kdy budete o svém soukromí mluvit s cizím člověkem.
Pokud z toho máte obavu,  Doporučuji si přečíst můj příběh. Uvidíte, že jsem člověk z masa a kostí, který velmi dobře zná cesty vzhůru i ty do sklepení. 
Kolik času a peněz mě to bude stát?
  • Sezení trvá 60 min 
  • Cena sezení je 1500,– Kč
Jak se můžu objednat?
Kontaktujte mě na tel: 774 333 779 nebo mailem: marketa@marketatiptova.cz a domluvíme si termín. 
Těším se na setkání. 
Markéta