Potřebovali byste posvítit na místo ve Vaší hlavě, které Vás stále dostává do nechtěných scénářů a výsledků, ať už je to ve vztazích nebo práci?

Už jste pochopili, že to, jaký život žijete, je hodně ovlivněný tím, jaké přesvědčení o sobě a druhých máte. Proto jste toho už hodně načetli, poslouchali, třeba meditovali, manifestovali, vizualizovali, ladili. Nechali jste si možná i pomoct, třeba i na čarování a zaříkávání došlo. 

Něco nebo i dost jste v sobě změnili, zkušenosti Vás obohatily a posunuly, ale výsledky ve Vaší realitě nejsou takové, jaké byste chtěli? Vy ale někde uvnitř cítíte, že by jiné být mohly, akorát se Vám nějak furt nedaří je zhmotnit?

Vlny smutku a naštvání rostou a Vy se ptáte: „Do háje, co nevidím? Čím si na to furt nabíhám?“

Tak na to se Vám velmi dobře hodí můj vnitřní skener

Co to jako je zase za bejkárnu? Zní to fantasmagoricky, chápu.

Je to ale nástroj, který Vám jasně ukáže to, co sami v trubkách nevidíte. A naprosto Vám zboří zaběhnuté vnímání rozebírané  situace, která Vás trápí.

skener pro vaše pod(ne)vědomí

Jak to funguje?

Nejde o koučink, ani běžnou vypovídávací terapii.  Skener jde do velké hloubky a zamíří přesně do míst, kde  Váš současný mód sebe-zacházení vznikl. Na konkrétním příběhu jasně pochopíte, proč jste si ho nevědomě vytvořili. A velmi srozumitelně Vám vysvětlím, kdy a co Vám ho podvědomě spouští a jaké situace, reakce a výsledky Vám vytváří. Všechno Vám do sebe zapadne.

Jak si to můžete představit?

Můžete si pod tím představit jakýsi nástroj mimosmyslového vnímání, který mi prostě načítá lidi a jejich příběhy. Díky němu, už když Vás slyším v telefonu nebo vidím na fotce, začínám vnímat Váš příběh, nastavení, energii, dynamiku Vašich vztahů a před očima se mi začíná skládat pozadí toho, proč přicházíte.

 Studium psychologie a dalších navazujících oblastí mi pomáhá ke srozumitelnému předání informací, které jsou tak pro Vás  snadno pochopitelné a prakticky uchopitelné.

Nepředám Vám adresu Vašeho budoucího partnera, nevytvořím za Vás business plán k Vašemu milionovému podnikání, nepředám Vám klíče od Karlštejna a  nenamíchám Vám ani lektvar lásky….Arabela mi furt nechce půjčit prsten (ale makám na tom:)).

ALE

Naprosto Vám zapadnou puzzle. A poznání, způsob a energie předání informací a prožitek naprosto promění Váš náhled na danou situaci a pocit z ní.

Tím se Vám otevřou dveře k pohledu, který Vás začne postupně pouštět do jiného chování a prožívání. Odhodláte se ke krokům, do kterých Vás to dříve nepustilo nebo Vás spíš vůbec nenapadly. 

Neřeknu Vám, co chcete slyšet, ale co a jak slyšet potřebujete. Musíte být jen ochotni se na sebe upřímně a otevřeně podívat.

Jak to bude probíhat?

  • Konzultace proběhne ve dvou krocích
  • Po obdržení objednávky a Vašich kontaktních údajů Vás budu telefonicky kontaktovat a domluvíme si 20 minutovou vstupní konzultaci, kde my krátce řeknete, s čím byste potřebovali pomoc. Tento čas neplatíte, je zdarma.
  • Pokud na sebe budeme vzájemně slyšet domluvíme si druhou konzultaci, kde se budeme Vašemu příběhu věnovat 60 minut. Můj skener funguje přesně a rychle, takže to bude bohatě stačit. 
  • Na závěr si domluvíme termín lázní pro Vaši hlavu. 

Lázně pro Vaší hlavu

V této části se Vás ujme kolega Pavel Medek a jeho léčitelské ruce. Vaši hlavu na chvíli vypne a vyladí. Možná potom usnete v metru, možná ne:) I tak ale jeho energie zapůsobí na ty spoje, na které je třeba. Lázně proběhnou buď osobně u něj na Praze 4 nebo si je dopřejete na dálku.

Na všem se spolu domluvíte a obdržíte emailem podrobné instrukce. Pavel se věnuje léčitelství zhruba 20 let a štafetu převzal po své mamince.  Jeho energie je jemná, ale důkladná.

A kolik Vás to bude stát?

Cena balíčku platná do 24. 12. 2022 je 2 200,–.

Poté bude opět k dispozici za standardní cenu 3 500,–.

Kdo Vás provede?

Jmenuji se  Markéta Tiptová. Klientům se v rámci individuálních konzultací věnuji přes 10 let. Předtím jsem zhruba 5 let vedla tréninky a školení pro firemní klientelu a 10 let působila jako zaměstnanec v manažerských a HR pozicích v ČR a zahraničí.

V práci s klienty se nejvíc opírám o svůj skener, se kterým jsem se narodila a praxe mi jeho schopnosti ještě posunula a vybrousila. Delší dobu mi ale trvalo ho veřejně a bez obalu pojmenovat, limitoval mě strach.

Znalosti ze studií psychologie a navazujích oblastí mi zase pomáhá ke srozumitelnému a praktickému předání všech informací.  Využívám praxí osvědčené terapeutické postupy a pro práci s potlačenými emocemi v těle používám své energetické techniky. 

Jsem konkrétní, jdu do hloubky  a pojmenovávám věci otevřeně a každému na míru jeho komunikačního jazyka tak, aby to bylo právě jemu srozumitelné.

 

Chci si s Markétou domluvit termín individuální konzultace

Co k tomu potřebuji?
Chtít v sobě objevovat Váš přirozený koktejl osobnostních rysů. Překonat obavu z prvního setkání, kdy budete o svém soukromí mluvit s cizím člověkem.
Pokud z toho máte obavu,  Doporučuji si přečíst můj příběh. Uvidíte, že jsem člověk z masa a kostí, který velmi dobře zná cesty vzhůru i ty do sklepení. 
Kolik času a peněz mě to bude stát?
  • Sezení trvá 60 min 
  • Cena sezení je 1500,– Kč
Jak se můžu objednat?
Kontaktujte mě na tel: 774 333 779 nebo mailem: marketa@marketatiptova.cz a domluvíme si termín. 
Těším se na setkání. 
Markéta